yükleniyor
Üyelik

destek@sosyalsepet.com

Kullanım Koşulları

Anasayfa / Kullanım Koşulları
Sosyal Medyada Paylaş

Kullanım Koşulları

İçerikler Sosyalsepet.com’un izni olmadan dağıtılamaz, kaynak gösterilmeden paylaşılamaz.  Sosyalsepet.com, hiçbir koşulda, İçerikte olabilecek hata veya eksiklikler veya web sitesinde bulunan içeriğin kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp veya hasar dahil, fakat bunlarla kısıtlı olmamak kaydıyla, içerikten ve ziyaretçi tarafından sunulan yanlış bilgiden sorumlu tutulamaz. Sosyalsepet.com'da web sitemizde, kendisinin veya üçüncü kişilerin hizmetleri hakkında reklam ve promosyonlar görüntülenebilir. 


Web sitemizde Sosyalsepet.com'a ait olmayan ve faaliyetleriyle ilgili bulunmayan diğer web sitelerine yönlendirme yapılabilir. Ziyaretçinin bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret etmesi halinde üçüncü kişilerin kullanımında ve aitliğinde olan bu web sitelerinin politika ve uygulamalarından Sosyalsepet.com sorumlu değildir.Bu internet sitesinin kullanımı sırasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Sosyalsepet.com ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Her üye kendi hesap güvenliğinden sorumludur. 3. Kişiler ile paylaşılan bilgileriniz veya da kolay şifre ile ele geçirilmiş hesaplarda oluşacak sorunlarda sorumluluk size aittir

Sosyalsepet.com, bu İnternet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları, içeriği önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.Tarafınıza Sosyalsepet.com tarafından gönderilen doğrudan pazarlama iletilerini almak istemiyorsanız, üyelik paneli bölümünden düzeltebilir ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak talepte bulunabilirsiniz. 

Ticaret esnasında hile/dolandırıcılık gibi olayların yaşanmaması için elimizden geleni yapmaktayız fakat buna rağmen ticaret sırasında hile/dolandırıcılık yapmaya çalışan kullanıcılar sistem tarafından süresiz olarak uzaklaştırılacak olup, avukatlarımız tarafından yasal süreç başlatılacaktır. Ticaret esnasında bu gibi durumların yaşanması halinde ticaret askıya alınır, 15 günlük inceleme süresi başlar. 

Sosyalsepet.com'da alıcıdan hiç bir ücret alınmaz fakat satıcının her işlem sonunda bakiyesine %10 komisyon uygulanır. (50 TL'lik satış yapıldığında, 45 TL bakiye hesabına geçmiş olur.) Kazanılan bakiyenin banka hesabına geçmesi maksimum 48 saat sürmektedir. Cumartesi ve Pazar günleri EFT yapılamadığından dolayı ödemeniz pazartesi günü yapılmış olacaktır. Bankalardan dolayı yaşanan gecikmelerde sosyalsepet.com sorumlu tutulamaz. Ticaret sırasında sosyal medyada yaşanılan sorunlar ticaretin yapıldığı zamanı erteleyebilir veya hesapların kapatılması durumunda ticaret sosyalsepet.com tarafından iptal edilir. 

Ticaretin üye panelinde bulunan sipariş detay sayfası üzerinden yapılmasında sorumluluk tamamen size aittir. Sipariş verilmesi/Sipariş gelmesi durumunda canlı desteğe bağlanabilir, işleminizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcimiz sizinle gerekirse telefon numaranız üzerinden iletişime geçecektir. Telefon numaranızın doğru olması sizin için önemlidir.

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
Ücretsiz İlan
Ekleyin.

Sosyalsepet.com
İlanınızı
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

Sosyalsepet.com'a İlan Ekleyin, Sipariş verilirse Mail Gönderelim!

Copyright © 2023. Her Hakkı Saklıdır.