yükleniyor
Üye Ol / Giriş Yap

Hızlı Destek: destek@sosyalsepet.com

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda
Sosyal Medyada Paylaş

Hakkımızda

Sosyalsepet.com, kullanıcıların güvenle sosyal medya hesaplarının, takipçi veya da reklam alım satımının yapıldığı güvenilir bir platformdur. 

Üye olarak bu platformdan ücretsiz olarak yararlanabilir, Facebook, Twitter veya da Instagram gibi sosyal medya hesaplarınızın ticaretlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanıcılarına ücretsiz ilan ekleme özelliği gibi bir çok özellik sunan sosyalsepet.com'da güvenli ve hızlı işlem sizleri bekliyor.


Nasıl Çalışır?

  • Satıcı: İlan ekler, sosyalsepet.com'da ücretsiz olarak yayınlanır. İlana alıcı çıktığında, sipariş geçildiğinde otomatik ve ücretsiz olarak satıcıya SMS gönderilir. Satıcı sayfayı devreder veya hizmeti sağlar, işlem sonunda %10 komisyon uygulanarak satıcı bakiyesine eklenir.


  • Alıcı: Dilediği bir hesabı veya hizmeti seçer, bakiye yükler ve siparişi geçer. Sipariş geçtiğinde bakiyesi sosyalsepet.com havuzunda tutulur ve satıcıya aktarılmaz. İşlem sonunda sayfa alıcıya geçmiş veya da hizmet başarılı geçmiş olur ve satıcıya bakiyesi eklenir. Alıcılardan hiç bir şekilde komisyon vs. talep edilmez ve sorun çıkan her ticaret için ücret iadesi yapılır.

SSS sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
Ücretsiz İlan
Ekleyin.

Sosyalsepet.com
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

Sosyalsepet.com'a İlan Ekleyin, Sipariş verilirse Mail Gönderelim!

Copyright © 2019. Her Hakkı Saklıdır.