yükleniyor
Üye Ol / Giriş Yap

Hızlı Destek: destek@sosyalsepet.com

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa / Sıkça Sorulan Sorular
Sosyal Medyada Paylaş

Sıkça Sorulan Sorular

Genel

Sosyalsepet.com Nedir?

Sosyalsepet, kullanıcıların güvenle ve hızlı bir şekilde sosyal medya ticaretlerini gerçekleştirmelerini sağlayan platformdur. Havuz sistemi ile hem satıcı hem de alıcı için güvenli ticaret sağlar.

Ticaret Nasıl Gerçekleşir?

Satıcı ilan ekler, alıcı almak istediği hesabı veya hizmeti belirler ve sosyalsepet.com banka hesabına ödemeyi gönderir. Alıcının bakiyesi eklendikten sonra dilediği hesaba/hizmete sipariş verebilir. Sipariş verdiğinde ilan sahibine (satıcıya) mail gönderimi yapılır. Alıcının bakiyesi havuzda bekletilir, satıcı hizmeti veya hesabı tam teslim etmesi halinde ödemeyi alır. Bu sayede hem alıcı hem satıcı güvenle ticaret gerçekleştirir. Her türlü konuda Whatsapp: 0542 743 25 30 - destek alabilirsiniz.

Satıcılar İçin

Nasıl İlan Eklerim?

Üye paneli üzerinden ilan ekle sayfasına tıklayarak ücretsiz ilan ekleyebilirsiniz. İlanınız ekibimiz tarafından incelenecek olup, en kısa sürede onaylanacaktır.

İlanımın satıldığını nasıl anlayacağım?

İlanınıza sipariş verildiğinde e-posta gönderimi yapmaktayız.

Bakiye Transferi Nedir?

Bakiye Transferi, kullanıcılarımızın bakiyesindeki kazançlarını banka hesaplarına göndermelerini sağlayan bir araçtır. Siz de üye paneliniz üzerinden Bakiye Transfer sayfasına tıklayarak bilgilerinizi eksiksiz doldurabilir, bakiye transferi sürecini başlatabilirsiniz. 48 saat içerisinde banka hesabınıza ödeme yapılacaktır.

Hizmeti ne kadar sürede sağlamalıyım?

Takipçi, beğeni, izlenim veya retweet gibi hizmet sağlayacağınız satışlarda 12 saat içerisinde hizmeti sağlamanız gerekmektedir.

Hesabı ne kadar sürede teslim etmeliyim?

Hesap/sayfa satışı yaptığınız ilanın/ilanların satılması halinde alıcıya 24 saat içerisinde hesabı/sayfayı teslim etmeniz gerekmektedir. 24 saat içerisinde teslim edilmeyen siparişler iptal edilecek olup, havuzdaki ödeme; alıcıya aktarılacaktır.

Alıcılar İçin

Nasıl bakiye yüklerim?

Üye panelinde bulunan bakiye işlemleri bölümünde yer alan bakiye ekle bölümüne tıklayarak veya da doğrudan sosyalsepet.com/bakiye-islemleri/ekleme sayfasını ziyaret ederek sosyalsepet.com'un banka hesap bilgilerine erişebilirsiniz. Dilediğiniz miktarda ödeme yapabilir, dilediğiniz hesaba veya hizmete sipariş verebilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Sipariş verebilmek için öncelikle sitemize üye olmalı ve mail doğrulamasını yapmalısınız. İlgili ilan sayfası üzerinden sipariş ver butonuna tıklayabilirsiniz. Desteğe ihtiyacınız olur ise, Whatsapp: 0542 743 25 30

Siparişim teslim edilmez ise?

Verilen her siparişte ödemeniz satıcıya geçmeden havuzda tutulmaktadır. Satıcı hesabı veya hizmeti eksiksiz olarak teslim ettikten sonra ödemeyi almaktadır.

Her türlü sorunuz için bizimle mail adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz: destek@sosyalsepet.com

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
Ücretsiz İlan
Ekleyin.

Sosyalsepet.com
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

Sosyalsepet.com'a İlan Ekleyin, Sipariş verilirse Mail Gönderelim!

Copyright © 2019. Her Hakkı Saklıdır.